Тел.: +38 (093) 50 888 50
         +38 (096) 500-8-500
Рус   |   Укр

Квартири

Підібрати квартиру за кількістю кімнат
1-кімнатна 2-кімнатна 3-кімнатна
Вибрати квартиру на плані
Будинок 1
Будинок 2

Квартира в ЖК «Столичні каштани» - це комфорт, затишок і сучасні планування для раціонального використання кожного квадратного метра. Ми розробляли планування таким чином, щоб кожен міг підібрати собі квартиру, яка буде відповідати власним потребам і побажанням.

Для покупки в ЖК «Столичні каштани» доступні готові квартири 1,2,3-х кімнатні з документами. Кілька типів планувань з різною квадратурою.


 

  •  1-кімнатні квартири в ЖК «Столичні каштани»: від 44,40 м2 до 52,8 м2 загальною площею. Подивитися планування Ви можете на кресленнях, представлених на сайті
  •  2-кімнатні квартири в ЖК «Столичні каштани»: від 74,3 м2 до 86,2 м2 загальною площею. Креслення також представлені в даному розділі для зручності ознайомлення і підбору відповідного варіанту для подальшого перегляду.
  •  3-кімнатні квартири в ЖК «Столичні каштани»: від 94 м2 до 103,3 м2 загальною площею. Креслення доступні в даному розділі.

 

ЖК «Столичні каштани» повністю готовий до заселення.

Технічні характеристики квартир:

 

  •  Встановлено металопластикові вікна Rehau, 2-х камерні шумоізоляційні пакети
  •  Стіни: монолітне перекриття товщиною в 200 м з бетону В-30
  •  Стояки виготовлені з чавунних труб і труб ПВХ .

 

Ставши власником квартири в ЖК «Столичні каштани», Ви отримуєте житло, готове до заселення. Квартири в ЖК «Столичні каштани» - це Ваш комфорт і затишок, які дозволять отримати максимальне задоволення від зробленого вибору. Шумоізоляція квартир на високому рівні. 
Будинок оснащений сучасною системою пожежної безпеки. Є своя електропідстанція.

Життя в ЖК «Столичні каштани» - це задоволення, в якому не варто собі відмовляти. Більше інформації Ви можете дізнатися у відділі продажів. Менеджери проконсультують, організують показ квартир, які Вам цікавлять і дадуть відповіді на усі питання.